1/4-20 Рамна Глава T30 Torx Ѕвезда Вози Тема Сечење Приколка Floorboard Завртки (25, 1/4-20 x 3-1/2)

1/4-20 Рамна Глава T30 Torx Ѕвезда Вози Тема Сечење Приколка Floorboard Завртки (25, 1/4-20 x 3-1/2)

DEN 1279.20

Достапност

Црна Фосфат и Масло Заврши за Отпорност на Корозија.Ѕвезда Диск за да се спречи соголување и леснотијата на инсталација.Тапи заострените точка со мулти-сечење на рабови и чип на кариес.Типот F Тема Сечење Завртки.T30 Диск. 1/4"-20 Тема Сечење завртки функција нишка сечење совет што го прави теми во постојните или пред-drilled дупки.Изработени од црна фосфат и масло-обложена C1022 челик, овие T30 floorboard завртки се дизајнирани да трае.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа