Мал Фрижидер, Лесни Компактен Кулер Фрижидер Практични Мини Фрижидер за нега на кожата Производи за Автомобил

Мал Фрижидер, Лесни Компактен Кулер Фрижидер Практични Мини Фрижидер за нега на кожата Производи за Автомобил

DEN 854.16

Достапност

5 во големината, дојде со помош на USB кабел на пакетот, лесен и удобен за полнење. Користи напредни semiconductors бесплатно на CFCs и refrigerants, кои се подобри за животната средина.Како да го Користите : Отворете го пакувањето, извади производ, поврзете го USB кабелот за податоци, и одберете го копчето позицијата на вашиот избор.4 x 9 x 9cm / x 7.Користете го овој мал фрижидер за да ги зачувувате и кул вашата храна или вашата нега на кожата производи, мала големина го прави совршен избор за никаде. 14 x 7 x 8cm / 5.Користи напредни semiconductors бесплатно на CFCs и refrigerants, кои се подобри за животната средина.


Параметрите на стоката

Item Type:
Mini Fridge
Material:
ABS
Color:
Black
Power Supply:
USB cable
Size:
Approx. 19.4 x 9 x 9cm / 7.6 x 3.5 x 3.5in
Interior Capacity Size:
Approx. 14 x 7 x 8cm / 5.5 x 2.8 x 3.1in
(manual measurement, please allow a little error) :
Package List:
1 x Mini Fridge :
1 x Manual  :

Подобро ви се допаѓа