Ihuiniya Големи Козметички Организатор , Без Дупчење Ѕид Шминка Организатор Dustproof & Водоотпорен Козметика витрини,Шминка Складирање Кутија,Погоден за бања и затворен (?

Ihuiniya Големи Козметички Организатор , Без Дупчење Ѕид Шминка Организатор Dustproof & Водоотпорен Козметика

DEN 693.60

Достапност

【ЗАЧУВАТЕ ВАШИОТ ПРОСТОР】Направи вашиот гардеробер помалку преполни.Дизајниран за козметика и нега на кожата производи,Погоден за сите видови на пакување на лицето чистење, око крем, течни фондацијата, шминка смена, кармин...водоотпорен и dustproof,може да се обеси во бања, спална соба, дневна соба и други места со чисти ѕидови. 【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА И МНОГУ ЗДРАВ БЕСПЛАТНО НА УДАР】:Опремени со голема сила ПВЦ материјал со висока јачина на налепница.На налепницата држете го полето цврсто,Така што немора да се грижите за ова поле се паѓа.Всушност, тоа може да издржат максимална тежина од околу 14 килограми. 【ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ】 : може да се стави околу 20 различни големини на козметика, нега на кожата производи, шампон, кармин, и тоа може да се одржи максимална тежина на 14 килограми. 【 ГОЛЕМА БАЊА ЅИД ОРГАНИЗАТОР СО ФИОКА】 кога ќе го добиете во бањата и се подготвени да се тушираат може да се стави вашите прстен, ѓердан или други додатоци во неа без да се навлажни.Нашата цел е да не нека ви разочарани,козметичката и нега на кожата складирање кутија ние продаваме ќе ви донесе многу убаво искуство. 1.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа