SEM2107 СОП-28 LCD ТЕЛЕВИЗОР Светлото Возачот чип СМД чип Електронски Модул IC

SEM2107 СОП-28 LCD ТЕЛЕВИЗОР Светлото Возачот чип СМД чип Електронски Модул IC

DEN 171.12

Достапност

Ние сме професионални Професионални IC снабдувач.Развиена земја Проценува Време на Испорака : 7-20 дена од страна на Посебна линија. 10-30 дена за друга земја.Ние нудиме Забрзан Превозот услуга : 3-8 дена.(со исклучок на ракување со времето).Ако цел износ над НАС $150, ние ќе ги искористиме Препорачана Превозот услуга за слободни.Можете да барате клучни зборови во нашата продавница.Верувам дека можете да го најдете производот што ви треба.Ако производот е незадоволителен, само испрати ми се врати барање, и ние ќе целосна наплата на пари.SEM2107 СОП-28 LCD ТЕЛЕВИЗОР светлото возачот чип СМД чип електронски модул IC.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа