YouCopia FreezeUp Замрзнувач Багажник, 12, Јасно

YouCopia FreezeUp Замрзнувач Багажник, 12, Јасно

DEN 479.76

Достапност

Кога вашиот замрзнувачот е организиран, лесен оброк е спуст од таму.РАЧКИ : Цврсти рачки направете го тоа лесно да слајд rack во/надвор, ако ти треба нешто од назад.Кога вашиот замрзнувачот е организиран, лесен оброк е спуст од таму.ПРИЛАГОДЛИВ : Четири прилагодливи dividers да креирате сопствени прегради за да ги собере замрзната храна кутии.Нема повеќе купови на замрзната храна!.Прилагодливи dividers задржете замрзната храна кутии вертикално за јасна видливост и брз избор.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа