YITQMW Сос Стискаш Шише, Не Капе,Lead-Free Стаклени Шишиња,17 Унца Голема Маслиново Масло Фармацевт Шише Сет, Ketchup Салата Мед Масло Presser,Леплива Сос Стискаш Шише за Кујна и BBQ

YITQMW Сос Стискаш Шише, Не Капе,Lead-Free Стаклени Шишиња,17 Унца Голема Маслиново Масло Фармацевт Шише Сет,

DEN 455.76

Достапност

6 Инчи,Том 17 унца(500)ml), така да не мора да се грижите за refilling често.Голем тесно грло направи тоа лесно да се рефил на нафта без дополнителни инка и се мијат лесно.Забелешка : Ако не можете да притиснете го за да блокирате вашиот устата, тоа може да се реши.ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ - На Сос Пумпа Фармацевт стаклено шише е направена од олово-бесплатно високо borosilicate стакло е јасно и висока температура отпорни.За пумпа проблеми, имаме надградена пумпа занает и пакет на услуги, користење на храна одделение се згусне пластичен капак и Нерѓосувачки челик млазницата, цврст и сигурен.ШИРОКО АПЛИКАЦИЈА: Сет на cruets е совршен за маслиново масло и оцет фармацевт, тоа е исто така одлична за сос,готвење вино, чили масло и други течности контејнер.Bolden пумпа повеќе трајни производи за секојдневна употреба,и не е лесно да се скршени и се неисправни на транспорт.- Сет на cruets е совршен за сос фармацевт, тоа е исто така одлична за ketchup , прелив за салата, мед ,готвење вино, чили масло и други сос.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа