Силна Neodymium Риболов Магнети со Countersunk Дупка Eyebolt Дијаметар 1.9 инчен(48 mm) 270 lbs(123 KG) Влечење на Сила за Прием во Реката и Магнетни Риболов-2pack

Силна Neodymium Риболов Магнети со Countersunk Дупка Eyebolt Дијаметар 1.9 инчен(48 mm) 270 lbs(123 KG) Влечење

DEN 479.76

Достапност

【Мулти Употреба Neodymium Магнет】Уникатен дизајн со Countersunk Дупка и Eyebolt голема за тешки и подводни апликација, идеален за риболов, укинување или надоместување на изгубен обоени објекти под вода, на пример, пумпа за вода, железни алатки, кршење на тешки метални предмети, древните објекти.Вие само треба да го земе и да се оди на риболов директно, без да се купи нешто друго. 【Таписерии Изработка】Супер силен neodymium магнети со најдобри премачкување со Ni+Cu+Ni тројно слој обложени и телото печат обработка. 【Задоволство Гаранција】KYGNE супер силен neodymium риболов магнети е поддржан од 100% НЕМА РИЗИК Парите Назад Гаранција.9"(48mm) дијаметар и 0.55"(14mm) дебелина Магнет , со до 270 LBS / 123 Килограми екстремни моќна магнетна влече сила за директен допир под идеални услови, многу посилни од нормално круг риболов магнет.【Магнет Риболов 2 ПАКЕТ 】Колекции вклучува 2 Парчиња од Супер Силен 270 lb Влече Сила Риба Магнети со највисока оценка магнетен материјал на пазарот и во комбинација 540 lb се повлече сила. 【Poweful Neodymium Риболов Магнети】N52 ВРВОТ Магнетни Одделение, 1.Купи со доверба ЦЕЛ СЕГА и се подготвени да се ловат богатство себе.Сјајна и ' рѓа отпорни обложен челик куп обезбедува заштита на магнет и помага да се спречи chipping или пукање.Додадете Магнетни Риболов спорт на вашиот голема отворено искуства!Магнет риболов е како играње со метал детектор во песок, само ќе се впивам површината на езера, реки и океанот дното!Најверојатно, ќе се најде за вредни предмети од историја, што никој друг не би некогаш знае за!Можеби и ќе се среќаваме со оружје, монети, накит и assortments на мошти!Имаат дури и повеќе да се забавуваат, следниот пат кога сте надвор на вода!.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа