MAMINA Близнаци Туш Завеса Сет со 12 Куки Бања Завеса Модерна Водоотпорен Материјал Туш Завеси Бања Прибор,Констелација Тема Оркестарот Реквизити Бања (72 X 72),Сина, Црна

MAMINA Близнаци Туш Завеса Сет со 12 Куки Бања Завеса Модерна Водоотпорен Материјал Туш Завеси Бања Прибор,Констелација

DEN 623.76

Достапност

Полиестер. 100% Полиестер Платно.Туш Куките Се Вклучени.Водоотпорен : Туш завеса водоотпорен фирма уште мазна текстура, која промовира вода мушка формација и го спречува завеса впива и бања кат мензи.Мали вода монистра форма низ завесата, дозволувајќи нежно вода отстранување и брза туш завеса сушење.Сигурен : Засилен прстен/кука дупки за лесно виси,рѓа-доказ метал grommets спречува кинење,издржливи во текот на долготрајната употреба.Брзо се суши.Лесно да се чистат и одржуваат.Машина перат.Удобен : Лесно се вклопува во секоја стандардна големина туш/када и работи со директно или криви туш прачки.Туш завеси е направен да издржи влага богати бања средини.Помага да се задржи екстра вода splatters од добивање да излезе од туш.Веднаш ажурирање било бања деко тема и обезбедување на сигурен, пронаоѓа изглед.Mamina е high-end бања производ снабдувач интегрирање на Р Не кајгана или собори сува.Бојата ќе остане убав и жив за години.Водоотпорен : Водоотпорен, НЕ ЛАГЕР е потребно, кога ќе се земе туш завесата која може да го спречи тоа од fluttering, јавните.Висок Квалитет на Изградба : Овој мермер дизајн туш завеса изградени со 12 ' рѓа-отпорни метал buttonholes заедно засилен горниот наслов.Добро Drape : Пондерирана полите, парична казна бода exsit никаде на бања го одложи завеса, чувајте го на место, се задржи подалеку од припивам кога туширање.ПОВЕЌЕ ОПЦИИ Одличен за тушеви и кади за вашиот дом, campers, мотели, хотели, ученичките домови и повеќе.Реновирање на бања брзо и темелно, без да плаќаат скапи такса.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа