Најк Слободни Metcon CT3886-011 Mens Обука Чевли

Најк Слободни Metcon CT3886-011 Mens Обука Чевли

DEN 2891.52

Достапност

Гумен ѓон.Издржливи сепак дише мрежа горниот Huarache-инспириран рака за заклучен во вклопуваат Гума Huarache логото на јазикот Гума шарени sidewall испорачува неспоредлив стабилност Најк Слободни технологија за флексибилност додека работите Широк пета дизајн за дополнителна стабилност додека дигање Dual-густина пена преку единствена за комбинација на трајност и амортизирање Гума одиш во високо-носат области На Најк Слободни Metcon 4 се увезува.Искуство стабилна поддршка и неспоредлив амортизирање кога ќе се обучуваат во машка Најк Слободни Metcon 4 Обука Чевли.Изграден за губење на обука и фали флексибилни стабилност за агилност се движи и се забрзува, овие патики се вашиот нов тренингот придружник.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа