Техника Оклоп Приватност Балистички Стакло Екран Заштитник Наменета за Apple iPhone 12 мини 5.4 Инчен 1 Пакет Калено Стакло

Техника Оклоп Приватност Балистички Стакло Екран Заштитник Наменета за Apple iPhone 12 мини 5.4 Инчен 1 Пакет

DEN 238.80

Достапност

ОГРАНИЧЕН ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА - му Верувате на вашиот уред за да лидерите во уредот заштита.Спецификациите на нашата заштита на личните Балистички Чаша не само што обезбедува подобро инсталација на закривен екран на вашиот i Phone 12 мини, но овозможува доволно простор за да се приспособат на речиси секој i Phone 12 мини случај ќе се најде на пазарот денес.Ова го намалува ризикот од меурчиња, нуди повеќе лесна инсталација и го спречува акумулација на прашина / остатоци под екранот заштитник (која може да предизвика укинување).Можете да остатокот лесно знаејќи дека вашиот случај нема да се меша со инсталација или секојдневна употреба на вашиот екран заштитник.Сигурен повеќеслојна заштита.Си играат Со Мирот на Умот.Двонасочна ПРИВАТНОСТ ФИЛТЕР - екранот се видливи само кога се гледа директно и згаснува како на телефонот е вклучена, лево или десно за да се заштитат од љубопитните очи.Ние вградени микро louver технологија во нашите екран заштитници за да овозможи ефективно "затемни" приватноста од страна ставови надвор од 60-степен агол на гледање.Дизајниран за НОВИОТ i Phone 12 мини (5.ВАЖНА ЗАБЕЛЕШКА - i Phone 12 мини (5.Само премиум материјали, највисока оценка Јапонски Asahi стакло, и експерт дизајн одат во нашата multilayered за приватност екран заштитници.99% допир точност.99% допир точност.Тешко да се победи гаранција како тоа! (види нашата веб-страница за повеќе детали).Екстра простор е оставен околу границите за вашиот случај да заврши околу рабовите на вашиот мобилен без мешање со Екран Заштитник.Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Приватност на филтерот може да го намали екранот јасност.Сигурен повеќеслојна заштита, Анти нула, анти да се загрози и анти отпечаток слоеви Прецизност ласерски-намалување на калено стакло, полиран со кружни рабови 99.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа