Tervis Јужна Каролина Знаме Направени во САД Двојно Ѕидови Изолирани Гимнастик, 16 оз Кригла Нема Капак, Морнарица и Бела

Tervis Јужна Каролина Знаме Направени во САД Двојно Ѕидови Изолирани Гимнастик, 16 оз Кригла Нема Капак, Морнарица

DEN 353.28

Достапност

Tervis tumblers функција двапати ѕид изолирани изградба која го чува пие топла или ладна подолго и ја намалува кондензацијата да се спречи ѕвони на вашата маса.Силна, отпорност на BPA-free материјални средства овие tumblers може да се земе собори без кршејќи и нема да се задржат вкус или мирис.Нашите 16oz класичен кригла карактеристики удобен и лесен-за-зафат се справи.Повеќето tumblers се микробранова, замрзнувач и машина за миење садови безбедно за не-се грижи погодност и се вклопуваат повеќето купот на сопствениците.Секој класичен кригла со гордост се произведени во Америка и поткрепени со Доживотна Гаранција така може да се купи со доверба.Tervis изолирани drinkware обезбедува крајната комбинација на личноста и претставата за чиста пиење уживање.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа