uxcell Мали Ситни Хардвер Ноктите Јаглероден Челик 1.4X16mm(DXL) за DIY Декоративни Дрвени Кутии Додатоци Сребрен Тон 200pcs

uxcell Мали Ситни Хардвер Ноктите Јаглероден Челик 1.4X16mm(DXL) за DIY Декоративни Дрвени Кутии Додатоци Сребрен

DEN 194.16

Достапност

Вкупна Должина : 16mm / 0.63"; Род Кол. : 1.4 mm; Пакет Содржина : 200pcs(+/-5%) x Јаглероден Челик Мали Ноктите.Материјал : ноктите се направени од јаглероден челик, никел позлатен површински третман, кои не е лесно да се наведнуваат и има силна продорен моќ.Забелешка : Не чекан премногу тешко.Производот е едноставна структура и лесно да се скрши.Карактеристики : Круг-раководител ноктите се компактни мал и лесен за носење.Тоа не можат да работат со армирано-бетонски, само погоден за дрво и производи.Примена : Мали ноктите се широко се користи во дрвена, антички дрвна маса декорација, кутија изработка на додатоци.Тие, исто така може да се инсталира со шарки.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа