DLAB 7030301016 Micropette Плус Еден Канал Прилагодливи Волумен, ул 200-1000

DLAB 7030301016 Micropette Плус Еден Канал Прилагодливи Волумен, ул 200-1000

DEN 655.20

Достапност

Целосно Autoclavable.Лесно калибрација и одржување.Pipettes се покријат голем број на јачината на звукот се движи.Исто така познат како дел # 713111166666. DLAB 7030301016 Micropette Плус Еден Канал Прилагодливи Волумен, 200-1000 ul.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа