Црна Кожна Пак Сигналот Индикатор Blinkers/Водење Светла Комбо 3 Жица Пар за Suzuki TS 100,Т 125, TS185

Црна Кожна Пак Сигналот Индикатор Blinkers/Водење Светла Комбо 3 Жица Пар за Suzuki TS 100,Т 125, TS185

DEN 431.76

Достапност

Секоја своја сигнал има две отстранлив леќи-надворешен јасно леќа и внатрешен жолто обоени леќа.Црна боја, круг, мотоцикл 3 жица Пак Сигналот Индикатор Blinkers.Инсталирањето на овие Пак Сигналот Индикатор Blinkers е многу лесно, како тие секој доаѓаат со три екстра долг боја кодирани жици, подготвени да се поврзете.75" (70mm), Дијаметар на окно : 5/16ths" (8мм), Должина на вратило : 1/2" (13mm).Пак Сигналот Индикатор Blinkers има 3 жици и двојна сијалица со вжарено, што им овозможува да работат како насочен светла и водење светла истовремено.Димензии : вкупна должина (без окно) : 6" (152mm), Дијаметар на леќа : 2.И леќите се произведени дебели, со цел да се спречи напукнување или рушењето на објективот.Тие имаат 3 жици и функција двојна филамент блескаво сијалица која им овозможува да остане на функцијата се извршува светла, а исто така трепка како насочен светлата кога ќе ја активирате вашата претвори сигнал switch.Должината на монтажа окно е 1/2 инчи (13mm).Тие се во црна боја, круг, и даде исклучи многу светлина кога е активирано, па можете да бидете сигурни дека другите возачи на патот, лесно ќе бидете во можност да се видиме.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа