Замена за РКА 3-Уред Универзален Далечински Управувач со Големина на Дланка - Работи со Ventura Видео Додатоци - Далечинско исполнување на Код 2454

Замена за РКА 3-Уред Универзален Далечински Управувач со Големина на Дланка - Работи со Ventura Видео Додатоци

DEN 95.76

Достапност

Дизајниран за лесна замена и работата.Брза замена, Нема програмирање е потребно, Само инсталирајте батерии и употреба.Направени од премиум квалитет на материјали за долгорочната трајност.Батерии не се вклучени.Upstart Компоненти Бренд.Замена за РКА 3-Уред Универзален Далечински Управувач со Големина на Дланка - Работи со Ventura Видео Додатоци - Далечинско исполнување на Код 2454 Please answer : ___________________________ note : Ова е Up Start Компоненти Бренд замена дел, НЕ е ОЕМ производ.Сите се споменува на бренд имиња или модел описи се направи строго да се илустрира компатибилност.Сите бренд имиња и логоа се регистрирани заштитни марки на нивните соодветни сопственици.Овој производ не е поврзано со било брендови и не е покриена под никакви гаранции понудени од страна на оригиналниот производител.Никакви гаранции за овој производ се нуди исклучиво со Up Start Компоненти.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа