Aexit 4mm Дебелина Алатка Поставува Брз Овална Screwlock Линк за Заклучување Кука 43mm 1000 Volt Алатка Поставува Должината 2 парчиња

Aexit 4mm Дебелина Алатка Поставува Брз Овална Screwlock Линк за Заклучување Кука 43mm 1000 Volt Алатка Поставува

DEN 700.80

Достапност

Пакет Содржина : - 2 x Брз Линк; Име на Производ : Брз Линк; Тежина : 25g.Главен Материјал : 304 од не 'Рѓосувачки Челик; Вкупната Големина : 43 x 22 x 8.6 mm/1.7" x 0.87" x 0.33" (L*W*T).Главната Боја : Сребро Тон; Батеријата Се Вклучени : Нема.Прстен Дебелина : 4mm/0.16"(А); Прстен Внатрешниот Должина : 35mm/1.4"(Б).Прстен Внатрешниот Ширина : 12mm/0.43"(В); Отворен Ширина : 6.7 mm/0.26"(D).Тоа е мултифункционален, можете да го користите за ранец, копче прстен, синџири, јажиња, кампување, планинарење, риболов, пет, затворен надворешна опрема опрема, DIY додатоци.Изработени од нерѓосувачки челик, тоа ќе не ' рѓа, издржливи.000.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа