Б Blesiya Фото Албум Рефил Страница за Филмот Мемо Книга 3.5x2.5 84 - Бела

Б Blesiya Фото Албум Рефил Страница за Филмот Мемо Книга 3.5x2.5 84 - Бела

DEN 520.08

Достапност

Матирано текстура маска, заварување процес да остане цврста и прекрасен изглед.Да ги красат насловната со налепници, етикети, ленти за да се направи тоа поединечно.High-definition транспарентен лизга-во , транспарентни & бела покривка на , да се види на сликата јасно и да се заштити од оштетување.Држете фотографии, поштенски марки, разгледници и билети она што сакате да се соберат.Погоден за Мини & Snap Допир филмови.Албум 84 Pocket 6 Per Page 3.5x2.5"/8.9x6.35mm Фотографии.Опис : - Албум 84 Pocket 6 Per Page 3.5x2.5"/8.9x6.35mm Фотографии. - Погоден за Мини & Snap Допир филмови. - Држете фотографии, поштенски марки, разгледници и билети она што сакате да се соберат. - High-definition транспарентен лизга-во , транспарентни & бела покривка на , да се види на сликата јасно и да се заштити од оштетување. - Матирано текстура маска, заварување процес да остане цврста и прекрасен изглед.Да ги красат насловната со налепници, етикети, ленти за да се направи тоа поединечно.Спецификација : - Материјал:ПВЦ Пластика - Големина:202*112*15 мм/8*4*0.5 inch Package Вклучува : 1x Фото Album We се стремиме да понуди 5 ѕвезди на Услуги во испорака, испорака и услуга по продажбата.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ви благодариме!.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа