Жените Круг Вратот Чипка Долги Ракави Есен Туника Крои Бизнис Dressy Блуза Лабава Блузи Солидна Sweatershirt

Жените Круг Вратот Чипка Долги Ракави Есен Туника Крои Бизнис Dressy Блуза Лабава Блузи Солидна Sweatershirt

DEN 299.76

Достапност

35" Боја : Бела | Големина : Мали Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.5-2 Inch се Разликува Поради Прирачник за Мерење, ви Благодариме!Големина на Прашањето : П:јас обично се носат големина Медиум и јас сум малку се грижите за szie, која големина, треба цел?На:ние сме Азија Големина,се кандидира помала од НАС големина,па јас ви препорачуваме да изберете 1~2 големина поголема отколку што вообичаено големина , тоа ќе биде се повеќе се релаксираат и удобно.Еластична затворање.03" Ракав : 70cm/27. ❤Рака или Нежно Машина за миење со Ладна Вода / не Кајгана / Линија на Суво.77" Должина : 70cm/27.жените чипка волан smocked исечете cami резервоарот shirred рака без ракави врвот на жените v деколте, чипка cami резервоарот на врвот лето без ракави печатени кошули, блузи жените v деколте, капчиња чипка намали кошули долг ракав чипка лабава блузи туника блузи жените долг ракав круг вратот чипка туника врвот копчето до henley кошули чипка блуза фустан за leggings жените зелена салата трим ребрести поврзана кратко sleeve сечење на врвот т-маица жените лето оглавник chiffon резервоарот на врвот чипка ракави кошули, блузи.52" Ракав : 68cm/26. 3 пакет жените резервоарот на врвот чипка cami camisoles прилагодливи шпагети рака чипка резервоарот врвот за девојки облечени жени чипка долго качулка pullover долг ракав качулка вратот plaid копчето блуза bodycon туника блузи drawstring суичери жените ултра мека памучна резервоарот врвот, стил 3060l жените секси v вратот backless camisole scalloped peplum cami врвот на жените чипка леопард печати искриват surplice пред шпагети рака cami врвот жените лето оглавник chiffon резервоарот на врвот чипка ракави кошули, блузи.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа