Ghostek Живот Живописни LED Безжична Bluetooth Звучник - Црна Искра / Мулти LED

Ghostek Живот Живописни LED Безжична Bluetooth Звучник - Црна Искра / Мулти LED

DEN 1348.80

Достапност

Безжична Bluetooth 4.1 технологија.Hands-free повици со вграден микрофон.Премиум HD квалитет на звукот.Micro-SD-компатибилен. 3.5 mm аудио џек.На Ghostek Живот Живописни LED Безжична Bluetooth Звучник.Црна Искра, Мулти LED боја дизајн.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа