Црна Кожна Пак Сигналот Индикатор Blinkers/Водење Светла Комбо 3 Жица Пар за Suzuki Севиџ, 100

Црна Кожна Пак Сигналот Индикатор Blinkers/Водење Светла Комбо 3 Жица Пар за Suzuki Севиџ, 100

DEN 431.76

Достапност

Тие се во црна боја, круг, и даде исклучи многу светлина кога е активирано, па можете да бидете сигурни дека другите возачи на патот, лесно ќе бидете во можност да се видиме. 100% Пари Гаранција За Враќање На!.Тие поседуваат метал навој монтажа вратило, тешки гумена монтажа studs, и се 100% времето доказ.Црна боја, круг, мотоцикл 3 жица Пак Сигналот Индикатор Blinkers.Тие се ниски цени, но тие во никој случај не значи евтини квалитет и да докажат дека, ние нудиме 100% Пари Гаранција за враќање на, бидејќи знаеме дека ќе биде многу задоволен со нив.Пак Сигналите квалитет направени и изградени да трае долго време. *Забелешка : Иако овие Пак Сигналот Индикатор Blinkers се направени за да ги собере моделите наведени во насловот, исклучоци може да варираат.Во потрага да ја замените вашата претвори сигнал светлата?Тогаш не гледам понатаму.Димензии : вкупна должина (без окно) : 6" (152mm), Дијаметар на леќа : 2.Се продаваат како еден пар (две парчиња), Ќе брод во рок од САД!Предмети се испраќаат брзо.Секоја своја сигнал има две отстранлив леќи-надворешен јасно леќа и внатрешен жолто обоени леќа.Должината на монтажа окно е 1/2 инчи (13mm).Тие имаат 3 жици и функција двојна филамент блескаво сијалица која им овозможува да остане на функцијата се извршува светла, а исто така трепка како насочен светлата кога ќе ја активирате вашата претвори сигнал switch.Овие сигнали се совршена замена за вашите стари или скршени мотоцикл или атв пак сигнали.Тие се направени за да се спротивстави и да се справи со сите видови на времето во било клима.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа