Verve Желе Силикони Тоалет Четка со База на Каучук Главата Носителот Кат-Стои на Ѕид Монтирани Чистење со Четка Бања Прибор

Verve Желе Силикони Тоалет Четка со База на Каучук Главата Носителот Кат-Стои на Ѕид Монтирани Чистење со Четка

DEN 1099.20

Достапност

Удобен зафат, дршката е удобно да зафат и тоа е анти-прескокнете.На TPR главата е анти-нула и осигурува лесна за чистење.Hangable и стабилна, производот може да се закачи на ѕид или да се стави во исправена позиција да го задржи за себе.Простор за заштеда, Тоа може да се стави во исправена позиција во држачот која ги зачувува вашиот дом е место.Чистење асистент, четка е направен од мек материјал и може да биде ефикасен помошник во чистење.Answer : ___________________________ Note : 1.Поради прирачник за мерење и различни мерни методи,ве молиме да дозволи отстапување од 1-3 см. 2.Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.Материјал : ПП+TPR Големина : 365*98*43mm/14.37*3.86*1.69 инчен боја : Бела,Сина,Зелена,Розова 1.Со еден умен вентилација дизајн, носителот канал водената пареа се далеку низ горните и долните краеви, што го прави полесно да се задржи на база на чистење. 2.Револуционерна тоалет четка со флексибилни, D-облик силикони глава дека ќе стигне до сите области, дури и под рим. 3.Вода-отвратителен материјал дозволува течноста да се исцеди брзо; помалку капе помеѓу чистење и складирање. 4.Широк наежвам простор на четка глава може да се печете лесно да се чисти, што помага да се подобри вашиот чистење искуство! 5.Флексибилни четка главата што може да се bended лесно, нашите тоалет четка може да ви помогне да се исчисти повеќе темелно без други алатки.Пакети : 1*Силикони Flex Тоалет Четка.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа