Мечтаење Општество На Фарма Привремени Тетоважи, Пакување од 2

Мечтаење Општество На Фарма Привремени Тетоважи, Пакување од 2

DEN 94.80

Достапност

Пакетот содржи 2 тетоважи (1 секоја од 2 дизајни).Секоја тетоважа мерки 2.5 инчи квадратни.Безбедно и нетоксичен.Спакуван во cardstock плик.Што може да се види од страна на Линдзи Balbierz за Мечтаење Општество.Сите фарма чувства!Кој сребрена фолија елементи, овие тетоважи се направи од нас сакаат да се забавуваат додека крави дојде дома!.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа