Полнач за Nyne Бас & Nyne Бас Про Пренослива Безжична Bluetooth Звучник

Полнач за Nyne Бас & Nyne Бас Про Пренослива Безжична Bluetooth Звучник

DEN 478.80

Достапност

Оваа AC/DC адаптер е компатибилен со Nyne Бас & Nyne Бас Про Bluetooth Безжична јазик, а има ист напон дека ова Bluetooth звучник бара.Ова е моќен адаптер кој обезбедува доволно засилувачи за полнење на вашиот спикер брзо.Ги поддржува меѓународните напони.Една година гаранција.AC/DC Адаптер со OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита).


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа