КУТИЈА САД BSP1123 Брановидни Слој Влошки, 11 7/8 x 23 7/8, Kraft (Пакување од 50)

КУТИЈА САД BSP1123 Брановидни Слој Влошки, 11 7/8 x 23 7/8, Kraft (Пакување од 50)

DEN 924.48

Достапност

Влошки се со големина да одговара на најчесто користените кутија големини.Топ дели штити производи кога кутија се отвораш.Слој влошки исто така, направи големи stiffeners за коверти.Произведени од 200#/ект-32 Kraft брановидни.Се продаваат во пакет количини. 11 7/8" x 23 7/8" брановидни слој влошки.Место помеѓу слоевите на производот за заштита и да ги распределуваат тежина.Влошки се со големина да одговара на најчесто користените кутија големини.Топ дели штити производи кога кутија се отвораш.Слој влошки исто така, направи големи stiffeners за коверти.Произведени од 200#/ект-32 Kraft брановидни.Се продаваат во пакет количини.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа