ELECRAT Симпатична Тоалет Седиште Мат, Додаток Колекции На Вила Бизнис Патување Крајбрежје Дом Туш кабина, 380x90(MM), Вино Црвено,Бело, 4 (Пакети) Тоалет Седиште Душеци (2 Ко?

ELECRAT Симпатична Тоалет Седиште Мат, Додаток Колекции На Вила Бизнис Патување Крајбрежје Дом Туш кабина,

DEN 236.88

Достапност

Производот може да биде воздух суши брзо или сушени, со фен за коса, кој е лесен за употреба.Тоалет седиште.Производот се мие и во машина перат, и stickiness не е нарушена по перење.Производот е electrostatically атипичен, која е многу цврста без да остават белег кога искинати off.Избегнувајте непосреден контакт така како да се заштитат задникот од студ.Применливи Прилики : Вила Бизнис Патување Крајбрежје Дом Туш Соба Тоалет Хотел Home Автомобилската Продажба Servicshop Безбедност на Боја : Црвено Вино,Бело Материјали : Фланелен боксери Облик : Неправилни Форма Вкупно Нето Тежина : 160(G) Должина : 380(MM) Ширина : 90(MM) Пакет се Вклучени : 4 (пакети) Тоалет Седиште Душеци (2 колекции / pack) Карактеристики : производот може да биде воздух суши брзо или сушени, со фен за коса, кој е лесен за употреба.Тоалет седиште.Производот се мие и во машина перат, и stickiness не е нарушена по перење.Производот е electrostatically атипичен, која е многу цврста без да остават белег кога искинати off.Избегнувајте непосреден контакт така како да се заштитат задникот од студ.Производот е во мали и преносливо, лесно да се носат.Производот усвојува вода-базирани заштита на животната средина пигмент, што не е лесно да се изгуби бојата во вода за перење.Производот е влакна синтеза со мека текстура.Производот без лепак марк адсорпција може да се користи штом тоа е раскинат без напор.Напомени : Производи треба да се мијат во ниска температура, не користете кајгана.Задржи производот подалеку од извор на оган и да се избегне висока температура.Пазете се од децата јадат случајно.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа