Камерон кинеско Замена на Батеријата за VDO Дејтонскиот БАТ-4060, PN4000, PN4000-спортинг њуз 3.7 V/2100mA

Камерон кинеско Замена на Батеријата за VDO Дејтонскиот БАТ-4060, PN4000, PN4000-спортинг њуз 3.7 V/2100mA

DEN 1956.00

Достапност

Компатибилен Со : БАТ-4060, PN4000, PN4000-спортинг њуз.Спецификација : Напон : V,Капацитет : m Ah/Wh,Големина : ,Тежина : .Висок капацитет за циркулација на функцијата, совршен замени на оригинални батерии.Квалитетот Сертификација:Премија Одделение На клетките за подолго траење на батеријата без меморија ефект.По-продажбата на Услугата:12 месеци Гаранција и 14 ден Парите Назад Гаранција.Камерон Кинеско Технологија Ограничена е основана во 2000 година во Хонг Конг, над 15 години батеријата производство, искуство, и се продава добро во Европа и Америка.Компатибилен Модел : БАТ-4060, PN4000, PN4000-спортинг њуз Компатибилен Батеријата Дел Број : 52340 A 1 S2 PMX Спецификации : Напон : 3.7 V Капацитет : 2100m Ah Големина : 56.00 x 35.60 x 12.00 mm Тежина:69g Совети Пред да Купите ве Молиме двојно потврди компатибилен модел и оригинална батерија дел број пред да го купите.Ако не сте сигурни,ве молиме да се чувствуваат слободни да ја пратите e-mail на нас со вашата батерија детали или слики, ние ќе ви ги даде и бесплатна професионална предлог.


Параметрите на стоката

Voltage:
V,Capacity

Подобро ви се допаѓа