ZtuoYong Таванот Осветлување Тела Лустерот Кристали Светлина, LED Флеш Качи на Таванот Светлина за Кујната, Ходникот Јадење Соби Соби Бар (Злато)

ZtuoYong Таванот Осветлување Тела Лустерот Кристали Светлина, LED Флеш Качи на Таванот Светлина за Кујната,

DEN 597.36

Достапност

Модерната Кристал Таванот Осветлување Тела Компатибилен со E26 сијалица ( СИЈАЛИЦА НЕ е ВКЛУЧЕН), Производ големина : 6.1 x 6.69 инчен, погоден за куќа осветлување.Широка Примена Овој кристал лустерот се препорачува за спална соба, дневна соба, студија, канцеларија, бар, кафуле, коридор, ресторан, семејна просторија, индустриски место, хотел коридор, децата соба.Recomended Соба Големина Погодни за 3-10sq, ве молиме бидете сигурни дека тела големина одговара на вашите барања пред да купите.Лесно да се Инсталира И-блиску до таванот кристал осветлување тела е лесно да се инсталира, сите компоненти беа собрани, и вие само треба да жици за напојување, упатство за инсталација вклучени.Ве молиме ИМАЈТЕ во предвид ве Молиме инсталирајте ја тела од стручен електричар, ве молиме да се отсечени од власта пред да ја инсталирате.Ztuo Yong Мини Кристал Таванот Светлина, Премиум Материјали Со Висок Квалитет.Спецификација : .Материјал : Кристал + ' рѓосувачки Челик.Големина : 6.1 x 6.9 инчен / 155 x 175mm.Таванот База : 4.7 инчен / 120mm.Боја : Романтични Злато.Напон : AC85-240 V.Приклучок Тип : 1 x E26/E27 база, Max 60w ( СИЈАЛИЦА НЕ Е ВКЛУЧЕН ).Инсталирајте Тип : Flushmounted.Пакет Содржина : . 1 x Кристал Таванот Светлина. 1 x Инсталација Настава.Внимание : .Ве молиме исклучете го напојувањето со енергија пред да се инсталира на светлината, и лиценциран електричар ќе биде recomand.Ве молиме потврдете го на светло големина пред да го купите, тоа е мала големина кристал таванот светлина за спална соба, дневна соба, студија, канцеларија, бар, кафуле, коридор, ресторан, семејна просторија, индустриски место, хотел коридор, деца соба.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа