MON2SUN Божиќ Куче остри кожа Третира Празник Порибување за Мали и Средни Кучиња

MON2SUN Божиќ Куче остри кожа Третира Празник Порибување за Мали и Средни Кучиња

DEN 359.76

Достапност

Божиќ порибување остри кожа.Најдобро за мали до средни кучиња.13 брои.7 предмети.Голема вредност.Божиќ куче остри кожа стапови x 4pcs.Мали остри кожа коски x 3pcs.Munchy пресврт стап x 2pc.Doughnut се тркалаат x 1pc.Munchy срцето на бонбони трска x 1pc.Munchy дрво x 1pc.Munchy ирваси x 1pc.Божиќ куче третира произведени според строги безбедност на храна упатства.Безбедна за кучиња.Куче rawhides обезбеди забава џвакање возбудувања за вашите кучиња и да се промовира кучиња' забите здрави.Задоволство гаранција : над 20 години искуство во остри кожа третира индустрија, исклучително строги на контрола на квалитетот. 100% наплата ако вашето куче не уживате со нашите куче третира.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа