Бостон Харбор F13BB01-6854-BN 5103189 Dimmable Круг Таванот Светлина Тела, (1) 60/13 W Медиум A19/Cfl Светилки, Брусен Никел

Бостон Харбор F13BB01-6854-BN 5103189 Dimmable Круг Таванот Светлина Тела, (1) 60/13 W Медиум A19/Cfl Светилки,

DEN 1096.80

Достапност

Бостон Харбор таванот тела.Завршил во бранеа никел со опал стакло сенка.Користи 60 вати максимална средна база сијалица (се продава одделно).Бостон Харбор Таванот Тела, Круг, Средни Светилка База, 60 W Светилка, 1 Светилки, Опал Стаклена Леќа, Рамна Монтажа, 4-7/8 во вкупна Висина, 7-1/2 во вкупна Ширина, Брусен Никел, c ULus Наведени.Круг таванот тела.Опал стакло сенка.Користи медиум база на крушка, 60 вати максимум или 13 W CFL крушка, (не се вклучени).c ULus Наведени.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа