Astibym Тоалет Четка Не се Лизга се Справи со Ѕид Монтирани Чистење со Четка во Собата за Бања Прибор(Сина)

Astibym Тоалет Четка Не се Лизга се Справи со Ѕид Монтирани Чистење со Четка во Собата за Бања Прибор(Сина)

DEN 1958.40

Достапност

Дршката е ергономски кој се вклопува во вашата рака совршено. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект. Тоа може да биде подобро продлабочи чистење на празнини, може да оди длабоко во цевки и каналите, тоа може подобро да се исчисти позиција на мртов агол или долниот раб делови.Тоа може да биде подобро продлабочи чистење на празнини, може да оди длабоко во цевки и каналите, тоа може подобро да се исчисти позиција на мртов агол или долниот раб делови.Дише слотови им овозможи на вода и отпадни води да исчезне многу брзо, што им овозможува на тоалет четка да се исуши и да трошиме повеќе лесно, кои можат да ви помогнат да се реши проблемот со тоа што во тоалет четка нема каде да се одржи или во тоалет четка не може да се задржи на barthroom чиста и хигиенски исправна.Четка глава исто така, може да лесно да се чистат, не треба да се грижите за чистење проблем после користење на тоалет четка во секое време.


Параметрите на стоката

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Toilet Brush Set
Material:
PP+TPR
Color:
White, Pink, Blue, Dark Gray(Optional)
Size:
Approx. 355x100x43mm / 14.0x3.9x1.7in
Weight:
Approx.200g/7.1oz
Package List:
1 x Brush  :
1 x Filter Holder :
1 x Holder :
2 x Sticker :
1. Please allow 1‑2cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Подобро ви се допаѓа