Cabilock Изолирани Пица за Испорака Торба Ладилник за Храна Tote Термо Торба Ручек Сад Намирници Торба за Ресторан Угостителство Работа Пикник

Cabilock Изолирани Пица за Испорака Торба Ладилник за Храна Tote Термо Торба Ручек Сад Намирници Торба за Ресторан

DEN 429.36

Достапност

оброк првично торба доволно Големи за да се обезбеди повеќе простор за чување на коцки, кутии, садови, и повеќе.термички пикник tote Задебелена висок квалитет не - плетени ткаенини, алуминиумска фолија материјал, фирма и трајни производи за употреба.термички ручек пак Опремени со рачка, лесно да го дофати, преносни да се носат.ручек кулер организатор Светла боја, лесно да се направи разлика, и тоа е многу лесен за употреба.изолирани ручек сад Топлина зачувување и анти - падот, со различни функции, убаво пакување торба за вас.Карактеристики Во Боја : Црвена. Материјал : Не - плетени ткаенини, алуминиумска фолија. Големина : Околу 45. 00 X 40. 00 X40. 00cm/ 17. 68 X15. 72 X15. 72inch.Пакет Вклучувајќи - 1 x Изолирани Храна Испорака Торба.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа