Aexit Анти-Статички Алатка Поставува Алигатор Клип Помине Ноктот Земјата Жица Кабелот ESD Алатка Поставува Кабел за Заземјување

Aexit Анти-Статички Алатка Поставува Алигатор Клип Помине Ноктот Земјата Жица Кабелот ESD Алатка Поставува

DEN 1560.00

Достапност

Име На Производ : Анти-Статички Земјата Кабелот;Боја : Црна, Жолта.Материјал : СТП, Метал;Клип Големина : 5.5 x 1.1 x 0.6 cm/2.2" x 0.4" x 0.2" (L*W*H).Студ Дупка Кол. : 0.3 цм/0.12";Должина на Кабел(Не се Водат) : 50cm/19.7".Тежина : 19g.Пакет Содржина : 1 x Анти-Статички Земјата Кабел.Флексибилни извиткани кабел, алигатор клип.Избегнат проблеми на земјата врвца и да се намали штетата на електрични компоненти случајно.совршен ела електричар или IC / PLCC работник, е дизајниран со ноктите ноктот за Инсталирање на анти-статички душеци.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа