Стенли 31125 CordMax9 Апаратот, Втемелени 9ft 3-Излез Низок Профил, Затворен Продолжување Мозок, Беж

Стенли 31125 CordMax9 Апаратот, Втемелени 9ft 3-Излез Низок Профил, Затворен Продолжување Мозок, Беж

DEN 215.76

Достапност

3 Основи Места. 6ft 16/3 SPT-2 винил кабелот.Отценети : 125 VAC/60 Hz/13 A/1625 W.Оваа Стенли Cord Max Апаратот 9 продолжување кабелот доаѓа со право агол приклучок и 9-нога кабелот.Тоа карактеристики 3 основи места и индивидуална безбедност опфаќа.Таа доаѓа во беж боја.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа