Универзална клима уред RD 10987C A/C Приемник Посува

Универзална клима уред RD 10987C A/C Приемник Посува

DEN 792.00

Достапност

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Сосема Нов, OE замена : UAC брендирани Посува.Премиум ISO/TS 16949 квалитет; тестирани за да ги исполнуваат или надминуваат ОЕМ спецификации.Содржи XH9 desiccant исто како и на ОЕМ.Автоматско заварување овозможува течење-слободни и постојан квалитет; единици се притисок тестирани; производ е поддржан од страна на водечка индустрија на гаранција.A/C Приемник Посува од страна на UAC.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа