18V 5.0 Ах Замена на Батеријата за Makita со LED Индикатор BL1830 BL1850 BL1840 BL1845 BL1815 BL1820 BL1860B LXT-400 LXT Cordless алат Литиум-јонска Батерија

18V 5.0 Ах Замена на Батеријата за Makita со LED Индикатор BL1830 BL1850 BL1840 BL1845 BL1815 BL1820 BL1860B

DEN 767.76

Достапност

【Батерија тип】Литиум Јонска Батерија.Напон : 18 V.Висок Капацитет : 5000m Ah.Одговара за Makita 18 volt и Полначи информации за Батеријата. 【Компатибилен модел】Совршена замена за Makita батерија 18 V BL1860, BL1860 B, BL1850, BL1850 B, BL1840, BL1840 B, BL1830, BL1830 B, BL1815, BL1825, BL1835, BL1845, LXT400,194205-3, 194309-1. 【Безбеден и Сигурен】Произведени со Еден квалитетен материјал.Desinged со overdischarge, преоптоварување и краток спој безбедноста систем за заштита.Состанок на стандардот на CE-/FCC и Ro HS сертификација. 【Полнење Стабилна】 : Врвот На одделение Литиум Батерија Клетки,Изградена-во заштита,не се топло кога полнење.Тестиран од страна на производителот за да одговара на Оригиналот се Излади ја батеријата пред да ја наполните повторно. 【Поддршка на корисниците】30 Ден Парите Назад и 12 Месеци Гаранција!Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви загриженост за оваа точка.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви ветувам пријатно шопинг искуство.Добредојдовте да ги споделите вашите чувства со нас.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа