Whisk & Wag Природни Куче Лекување на Печење Микс, 8.4 Унца Тегла со Путер од кикиритки и Бери за Протеини и Дигестивниот Здравје

Whisk & Wag Природни Куче Лекување на Печење Микс, 8.4 Унца Тегла со Путер од кикиритки и Бери за Протеини

DEN 647.76

Достапност

Вклучува 3 Тегли од Whisk & Wag Путер од кикиритки & Бери се Пече Дома Куче Однесувајте се Меша.Тоа е лесно!Само додадете масло и вода и да ги следат едноставни инструкции за свежо печен третира.Го прави повеќе од две дузина поединецот го третира.Совршен за Родендени, празници или секојдневна здрава ужинка.Не пченица, пченка, или конзерванси овој природен рецепт е направен во Охајо, САД, со најдобри состојки.Whisk & Wag промени начинот на кој го награда & го прослават вашиот pup со ДОМАШНО ЉУБОВ.Се ЗАГРЕЕ рерната на 350 степени.КОМБИНАЦИЈА 1 тегла на лекување микс, 1/2 чаша вода и 1/4 шолја canola или растително масло во средни сад додека тестото има форма.Се ТРКАЛААТ 1 заоблени лажичка на тесто во време на топки да се направи 20-25 третира.ПРИТИСНЕТЕ го тестото во 1/4" дебела третира на ungreased печење лист.Се ПЕЧЕ 25 минути (конвенционална рерна) или 20 минути (конвекција фурна), готви додека фирма.КУЛ за 20 минути пред јадење или чување.Сурова Протеини (min) 28%.Сурова Масти (min) 4%.Сурова Влакна (макс) 4%.Влага (макс) 10%.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа