YiZYiF Чисто Силиконски Двострано Тело Scrubber Масажа на Телото Четка Бања Туш Крпа Назад Scrubber Појас за Мажи Жени Небото Сино Една Големина

YiZYiF Чисто Силиконски Двострано Тело Scrubber Масажа на Телото Четка Бања Туш Крпа Назад Scrubber Појас за

DEN 2143.20

Достапност

Силиконски Бања Тело Четка Долго Exfoliating Назад Scrubber Massager Exfoliating Крпа Туш Лента.Направен од висок квалитет со силиконска материјал, отпорен на висока температура и не е лесно да изгние, не содржи штетни материи, безбедно и трајно да ја користите.Двострано линии, со пад дизајн, да може ефективно да ви донесе чистење ефект.Помага да разлиствам мртвите клетки на кожата, ја ревитализира вашата кожа кога се работи за преземање туш.Флексибилна и лесно да се чисти.Брзо сува, значително намалување на стапка на преживување од бактерии.Виси дупка дизајн, погодно за чување и заштеда на простор.Погоден за различни групи на луѓе, како што се децата, постарите лица, мажите и жените.Сет Вклучуваат : 1x Бања Четка Состојба : Сосема Нов Материјал : Силикон Големина(L x W) : прибл. 60*11cm/24.0 x 4.3 инчи Пријателски Совети : големината се мери со раце, ве молиме оставете мала грешка на мерењето.Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ поради боја приказ на различни монитори.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа