VCT ПРИЛАГОДЛИВИ 15mm-80mm ЛИЦЕ РАКА ЧЕЛИК 4mm PIN SPANNER КЛУЧ АЛАТКА

VCT ПРИЛАГОДЛИВИ 15mm-80mm ЛИЦЕ РАКА ЧЕЛИК 4mm PIN SPANNER КЛУЧ АЛАТКА

DEN 179.76

Достапност

1.Корисно за отстранување на делови од апарати и друга опрема; Може да се користи на круг ореви со drilled дупки на лицето. 2.Се користи за да се : Алатка наменета за брзо да промените или отстраните поддршка подлога или дискови на агол брусилки. 3.Материјал : Направен од високо јаглерод, полиран челик, трајни, electrophoretic премачкување со отпорност на корозија. 4.Спецификации : 4mm. 5.Прилагодливи игла-да-pin растојание се движи од 15mm и да 80mm.Алатка наменета за брзо да промените или отстраните поддршка подлога или дискови на агол брусилки Направени од високо јаглерод, полиран челик за трајност со electrophoretic слој за отпорност на корозија Прилагодливи игла-да-pin растојание се движи од 15mm и да 80mm и го прави возможно да се користи со било кој тип на мелница Корисно за отстранување на делови од апарати и друга опрема; Може да се користи на круг ореви со drilled дупки на лицето Spanner има разновиден 4mm иглички на совет дека отстрани влошки и дискови од речиси било која големина.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа