Homyl Замена Звук Контрола 5 LED Мелодија Светилка Електронска Музика Контрола Светлина

Homyl Замена Звук Контрола 5 LED Мелодија Светилка Електронска Музика Контрола Светлина

DEN 167.76

Достапност

* Оперативен Напон : 3 V-5.5 V . * Големина : Прибл. 29 x 23mm/ 1.14 x 0.91 инч. * 5 LED Светла. * PCB Материјал : FR-4 fiberglass одбор . * 5 Led диоди ќе флеш со ритамот на музиката или други звуци; тоа може да се користи како светло за музика, танчери.Карактеристики : Оперативен Напон : 3 V-5.5 V PCB Материјал : FR-4 fiberglass одбор Големина : Прибл. 29 x 23mm/ 1.14 x 0.91inch5 LED Lights The 5 Led диоди ќе флеш со ритамот на музиката или други звуци; тоа може да се користи како светло за музика, танчери.Пакетот Вклучува : 1 x Звук Контрола на LED Мелодија Светилка Module Choose сите што ви треба во нашата продавница.Ќе имате убав купување искуство и да добиете квалитетни производи и услуги кои одговараат на политиката.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа