Рака Пескарење Блок, Walfront 2/3/4/5 Инчен Кука & Јамка Диск Пена Рака Пескарење Подлога Полирање Блок Прашина Слободни Полирач 1PC(5)

Рака Пескарење Блок, Walfront 2/3/4/5 Инчен Кука & Јамка Диск Пена Рака Пескарење Подлога Полирање Блок Прашина

DEN 287.76

Достапност

►УДОБЕН ЗАФАТ : СТП пена памучен материјал, удобен зафат, погодни за долготрајна работа, не се уморни, не мелење раце. ►МАЗНА ПОВРШИНА : површина е мазна и прашина слободни, лесен за чистење.Мала тежина, лесно да се носат. ►ВЕЛУР SANDPAPER : Магијата печ мелница дното, погоден за сите видови на велур sandpaper, лесно да се одржи справи. ►ШИРОКА ПРИМЕНА : Идеален за машини, хоби, уметности и занаети, авто тело, base, продавница и автомобилската употреба. ►ЗАВРШУВАЊЕТО на МЕЛЕЊЕ : Погоден за дрво полирање, апарати за чистење, автомобилот одржување, доработка мелење.Карактеристики : 1. СТП пена памучен материјал, удобен зафат, погодни за долготрајна работа, не се уморни, не мелење раце. 2. Површина е мазна и прашина слободни, лесен за чистење. 3. Магијата печ мелница дното, погоден за сите видови на велур sandpaper. 4. Мала тежина, лесно да се носат. 5. Погоден за дрво полирање, апарати за чистење, автомобилот одржување, доработка мелење.Спецификација : Материјал : СТП Пена Боја : Жолта Модел (Изборен) 2" Дијаметар : 49mm/1.9 инчен; Висина : 49mm/1.9 инчен; Тежина : 25g/0.9 мл 3" Дијаметар : 72mm/2.8 инчи; Висина : 61mm/2.4 инчен; Тежина : 31g/1.1 оз 4" Дијаметар : 103.5 mm/4.1 инчен; Висина : 60mm/2.4 инчен; Тежина : 73g/2.6 мл 5" Дијаметар : 125mm/4.9 инчен; Висина : 45mm/1.8 инчен; Тежина : 67g/2.4 оз Пакет Листа : 1 x Пескарење Блок.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа