Косата Зграда Влакна, Жени Мажи Ќелавост Concealer Таложење На Косата Градење На Влакна Во Прав(Среден Браун)

Косата Зграда Влакна, Жени Мажи Ќелавост Concealer Таложење На Косата Градење На Влакна Во Прав(Среден Браун)

DEN 306.96

Достапност

Изработени од природни растителни екстракти, кои се безбедни и здравствено да се користи без иритација.Тоа може да се направи косата погуста брзо во 30 секунди, многу лесен за употреба.Неговиот ефект е природна како вистински коса и долга-трајни за целиот ден.Во споредба со традиционалните перика, повеќе физички и поудобно.Нема да се држиме облека и да го блокира порите, исто така лесно и лесен за чистење.Опис : Овој производ е направен од природни растителни екстракти, кои се безбедни и здравствено да се користи без иритација.Тоа може да се направи косата погуста брзо во 30 секунди, и неговиот ефект е природна како вистински коса и долга-трајни за целиот ден.Она што е уште поважно, тоа нема да се држиме облека и да го блокира порите, исто така лесно и лесен за чистење.Овие прекрасни стоки, само го донесе дома!Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Коса Влакна Факултативна Боја : Црна, Темно Кафена, Средни Кафена, Светло Кафеава Содржина : 27g Пакет Тежина : Околу. 100g Пакет се Вклучени : 1 x Коса Влакна Само.


Параметрите на стоката

  :
Condition:
100% Brand New
Item Type:
Hair Fiber
Optional Color:
Black, Dark Brown, Medium Brown, Light Brown 
Content:
27g
Package Weight:
Approx. 100g
Package Included:
 
1 x Hair Fiber Only :

Подобро ви се допаѓа