Браун Продолжување Кабелот 3 Pack, 6ft 10ft & 15ft - 16/2 Трајни Електричниот Кабел

Браун Продолжување Кабелот 3 Pack, 6ft 10ft & 15ft - 16/2 Трајни Електричниот Кабел

DEN 167.76

Достапност

СИТЕ НАМЕНА ЗАТВОРЕН продолжени КАБЛИ - Идеален за компјутери, монитори, печатачи, светилки, апарати за домаќинство, електроника, и повеќе.ДИЗАЈНИРАН ЗА СОЛИДЕН УПОТРЕБА Лизга отпорни дизајн и пламен retardant.Винил покривајќи ги штити против триење и директна сончева светлина.ЗАСИЛЕН НОЖЕВИ заштита prongs од свиткување или кршење.Кафеавата кабел мешавини во вашиот дом е оркестарот.ИЗДРЖЛИВИ ВИРУС ПОМОШ за оптимални перформанси.ETL Наведени. 6 нога, 10ft, 15ft.ВЕТЕРАН ВО СОПСТВЕНОСТ.Цел ЖИВОТ ЗАМЕНА ГАРАНЦИЈА - Железо Гради Кабел стои зад сите негови продолжени кабли 100% .Регистрирај се онлајн за слободни доживотна гаранција.Идеален за компјутери, монитори, печатачи, светилки, апарати за домаќинство, електроника, и повеќе.Кафеавата кабел мешавини во вашиот дом е оркестарот и дрвени подови.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа