Ѕид-Монтирани Хартиена Крпа Кутија Кујна, Дневна Соба Хартиена Крпа Складирање Кутија Тоалетна Хартија Држачот за Ставање на Хартија за Крпи и се Соочуваат со Крпи

Ѕид-Монтирани Хартиена Крпа Кутија Кујна, Дневна Соба Хартиена Крпа Складирање Кутија Тоалетна Хартија Држачот

DEN 335.52

Достапност

Материјал : се направени од високо-квалитетна ABS материјал, со заоблени агли без burrs, не повреда на рацете, и издржливи.Удобен Замена : ткиво кутија има широк отвор и може да се вадат лесно.Т-облик дизајн го прави лесно да го замени хартија крпи и, исто така може да се стави лицето крпи, пластични заврши, итн.Погоден за голем Број на Хартиени Крпи : Може да се приспособат на различни големини на хартиени крпи за секојдневна употреба, а максималната прифатлива должина е 7.48 инчи.Мулти-Сцена Примена : : наопаку ткиво кутија може да биде ставен во спалната соба, купатило, дневната соба или кујната за да се исполнат различни складирање потреби.Едноставен за Инсталација : Нема потреба да стиска дупки на ѕидот, и 2 парчиња на ноктите за слободни лепило налепници се вклучени.По инсталацијата, го оставиме тоа за 12 часа, за да се обезбеди подобро прилепување, а потоа се откажам предмети на неа.Материјал : ABSColor : бела, кајсија, сива, жолта, blue Size : 7.56*5.20*3.23 inch Package Содржина : пластични ткиво кутија и 2 парчиња на ноктите за слободни лепило stickers Note : ве Молиме овозможи 0.5-1cm грешки поради прирачник за мерење.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа