Косата Влакна Во Прав, Жени Мажи Ќелавост Concealer Таложење На Косата Градење На Влакна Во Прав(Среден Браун)

Косата Влакна Во Прав, Жени Мажи Ќелавост Concealer Таложење На Косата Градење На Влакна Во Прав(Среден Браун)

DEN 297.36

Достапност

Изработени од природни растителни екстракти, кои се безбедни и здравствено да се користи без иритација.Тоа може да се направи косата погуста брзо во 30 секунди, многу лесен за употреба.Неговиот ефект е природна како вистински коса и долга-трајни за целиот ден.Во споредба со традиционалните перика, повеќе физички и поудобно.Нема да се држиме облека и да го блокира порите, исто така лесно и лесен за чистење.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Коса Fiber Optional Боја : Црна, Темно Кафена, Средни Кафена, Светло Кафена, Средни Русокоса, Светлина Русокоса, Сива, Обурн Содржина : 25g Пакет Тежина : Околу. 95g Пакет се Вклучени : 1 x Коса Влакна Само.


Параметрите на стоката

  :
Condition:
100% Brand New
Item Type:
Hair Fiber
Optional Color:
Black, Dark Brown, Medium Brown, Light Brown, Medium Blonde, Light Blonde, Gray,  Auburn
Content:
25g
Package Weight:
Approx. 95g
Package Included:
 
1 x Hair Fiber Only :

Подобро ви се допаѓа