uxcell 14mm x 7mm x 5mm Заштитените Длабоко Ритам Топката Вратило Имајќи Тон Сребро.

uxcell 14mm x 7mm x 5mm Заштитените Длабоко Ритам Топката Вратило Имајќи Тон Сребро.

DEN 167.76

Достапност

Име На Производ : Длабоко Ритам Топката Имајќи;Materal : Метал.Надворешниот Дијаметар : 14mm/ 0.55";Внатрешен Дијаметар : 7mm/ 0.28".Ширина : 5mm/ 0.197";Боја : Сребро на Ѕвонење.Тежина : 8g.Пакет Содржина : 1 x Длабоко Ритам Топката Имајќи.Внатрешен дијаметар е 7mm, надворешниот дијаметар е 14mm и ширина е 5mm, може да се користи во многу апликации.Затворени со метални штитови за заштита на лого од прашина или било можно .Најчесто се користи за Електрични Мотори, Тркала Лежишта, Земјоделски, Пренесување и многу повеќе.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа