Makita 711253-А 9/16-Инчен со 12-1/2-Инчен СДС Малку, Thruster

Makita 711253-А 9/16-Инчен со 12-1/2-Инчен СДС Малку, Thruster

DEN 402.96

Достапност

Динамичен облик на длето главата држи малку во контакт со материјалот на сите времиња.Thruster Стил карбид совет продира за контакт и ора низ арматурата.Од Производителот Thruster Стил карбид совет продира за контакт и ора низ арматурата.Thruster Стил засилен земјата flute за ефикасна прашина отстранување.Динамичен облик на длето главата држи малку во контакт со материјалот на сите времиња.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа