iCAGY Ѕид Закачалки Без Ноктите, Без Оштетување на Ѕидот Закачалки, 13lbs (Макс) Комунални Лепило Куки Јасно Тешки Водоотпорен Обновливи Лесна 180 Степен Ротирачки Штета ?

iCAGY Ѕид Закачалки Без Ноктите, Без Оштетување на Ѕидот Закачалки, 13lbs (Макс) Комунални Лепило Куки Јасно

DEN 2227.20

Достапност

【ЛЕСНА УПОТРЕБА】1. Чистење на ѕид 2. Излупете исклучување заштитен слој 3. Пејст на ѕидот и се притисне на меури. 【СИЛНО ЛЕПИЛО КУКИ】Секој ѕид кука може да се одржи до 13 килограми. 【ШИРОКА ПРИМЕНА】Широко се користи во различни површина, како што се плочки, стакло, метал, керамика, обоен или лакирани шумата, laminates, најмногу пластика, акрил и ПВЦ. 【МУЛТИ-ФУНКЦИЈА КУКИ】180° ротира употреба,широко се користи во купатила, кујна, украси, грб куки, копчиња, растенија, крпа куки, слика куки.Идеален за Ѕидни декорации. 【НЕ НОКТИТЕ , НЕ ШТЕТИ , да НЕМА ЗНАЦИ】НЕ се потребни алатки кога инсталацијата.НЕМА никаква штета и НЕМА знаци кога отстранете ја со фен.Големина : 24 Компјутери М - 2.36"x2.36" | Боја : ТОЧКА.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа