АЛ-KHODRY Лицето на Раст на Косата на Мажите - 2 Пакет Candlenut Масло Крем за Брада Грижа, Брада Крем за Мажи за Побрзо Косата, Веѓите и Moustache Раст

АЛ-KHODRY Лицето на Раст на Косата на Мажите - 2 Пакет Candlenut Масло Крем за Брада Грижа, Брада Крем за Мажи

DEN 600.00

Достапност

Оваа Candlenut брада раст крем заедно со нудење на раст на косата на брада, исто така, им помага на веѓите се добие густа заедно со допуштајќи вашите moustache расте ОДОБРЕНИ од ЗА ВАША БЕЗБЕДНОСТ Ал-khodry е лицето коса расте производи се органски материи во природата, вршење на комбинација од природни butters, масла, растителни екстракти и свеќа-орев масло.Од КОРИСТ ЗА СИТЕ ЛИЦЕТО КОСА : Ова мажи брада раст крем, исто така делува како moustache расте крем зголемување на волуменот на вашата брада, moustache и веѓите.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа