uxcell 4-Инчен x 5/8 Инчи Алуминиум Оксид Смола Влакна Дискови, Центар Дупка 80 Ронки Пескарење Мелење Дискови, 10 Парчиња

uxcell 4-Инчен x 5/8 Инчи Алуминиум Оксид Смола Влакна Дискови, Центар Дупка 80 Ронки Пескарење Мелење Дискови,

DEN 251.76

Достапност

Алуминиум оксид жито.Целосна смола врзани.Силна вулканизирана влакна поддршка.За користење со право агол умре брусилки и поддршка плоча.Силна, долг живот со висок акции отстранување.Општа намена акции отстранување, deburring, заварување отстранување, спојувањето, боја отстранување, отстранување на рѓа, металугрија.Стил : 80 Ронки.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа