Guardhouse Еден Ред Монета Капсула Кутија за 25 Големи H Капсули

Guardhouse Еден Ред Монета Капсула Кутија за 25 Големи H Капсули

DEN 216.96

Достапност

Има 25 Големи "H" Капсули.Екстериерни мерки околу 11" x 2" x 2" кога затворена.Сјајна Бела Завршница.Guardhouse кутии се направени од издржлив, цврста иверица со висок квалитет, сјајни бели заврши.Тие се идеални за чување и организирање на вашата колекција на монети, во капсули.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа